Karma Yonten Gyamtso


Ocean Właściwości Buddy

Duchowa Ścieżka

Droga rozwoju duchowego to w sumie ciąg zdarzeń i przeżyć jakie nam się przytrafiają w życiu, a które nas kształtują. Czasami dzieje się to subtelnie, a czasami w sposób spektakularny.

Rok 2018 - podsumowanie

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2019-01-01 21:20
Początek roku to tradycyjny czas Noworocznych życzeń - tak więc wszystkim składam życzenia pomyślności w Nowym Roku 2019! Jednocześnie to też czas podsumowań, pożegnania się z tym co minęło i oczywiście podejmowania zobowiązań - choć to ostatnie to podobno nie najlepszy pomysł...

Żegnając się z rokiem 2018 z przyjemnością patrzę wstecz. Był to czas wielkiego dla mnie wysiłku, ale i olbrzymiej satysfakcji z dokonanej pracy. Ciężko tu mówić o osiągniętych wynikach, bo nie mam pojęcia czym je mierzyć, więc mogę mówić tylko o tym, co zrobiłem. A jest tego całkiem sporo...

Radiestezja hermetyczna

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-12-20 10:16
W połowie 2010 roku do Polskiej Administracji A.M.O.R.C. zwróciła się grupa radiestetów nazywająca się Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii "NON PROFIT" oferująca przekazanie w depozyt (?) pewnej technologii. Dostałem polecenie nawiązania kontaktu z przedstawicielem RSSE i wyjaśnienie tematu.

Wytrwałość na ścieżce

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-12-03 09:18
Wybierając jakąś ścieżkę rozwoju duchowego dokonujemy, świadomie lub nie, jakiegoś wyboru. Będąc już na ścieżce i bezpośrednio jej doświadczając oprócz chwil wzniosłych i radości przeżywamy różne rozterki, czujemy się samotni, mamy wątpliwości, jesteśmy znużeni i zniechęceni - słowem przeżywamy kryzys.

Inicjacja Białego Łabędzia.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-10-26 00:03
Różokrzyżową inicjację otrzymałem pół roku od zostania Neofitą - czyli nie byłem jeszcze formalnie członkiem Zakonu. Inicjację "Białego Łabędzia" od bogini Saraswati otrzymałem po upływie 6 miesięcy od pierwszej inicjacji w Świątyni.

Mistrzowie i przewodnicy duchowi.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-10-11 13:49
Mistrzowie i przewodnicy duchowi to osoby fizyczne lub byty czysto duchowe, które spotkać można na ścieżkach rozwoju duchowego. Ich naturę odbieramy zazwyczaj podobnie do aniołów i archaniołów, ale w gruncie rzeczy nie są z nimi tożsame i nie mają podobnych celów.