Karma Yonten Gyamtso


Ocean Właściwości Buddy

Duchowa Ścieżka

Droga rozwoju duchowego to w sumie ciąg zdarzeń i przeżyć jakie nam się przytrafiają w życiu, a które nas kształtują. Czasami dzieje się to subtelnie, a czasami w sposób spektakularny.

Radiestezja hermetyczna

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-12-20 10:16
W połowie 2010 roku do Polskiej Administracji A.M.O.R.C. zwróciła się grupa radiestetów nazywająca się Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii "NON PROFIT" oferująca przekazanie w depozyt (?) pewnej technologii. Dostałem polecenie nawiązania kontaktu z przedstawicielem RSSE i wyjaśnienie tematu.

Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii "NON PROFIT" to nazwa zespołu radiestetów pod przewodnictwem Franciszka Rajtera. Opracowali oni szereg narzędzi radiestezyjnych o dość szerokim spektrum zastosowań. Nie wiem kto był jeszcze w tym zespole, ale osobą kontaktową był dla mnie Marek Wysocki, który był główną osobą zajmującą się promocją, szkoleniami i w dalszej perspektywie rozwojem zarówno wahadeł, jak i stojącej za nimi idei. 

Wytrwałość na ścieżce

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-12-03 09:18
Wybierając jakąś ścieżkę rozwoju duchowego dokonujemy, świadomie lub nie, jakiegoś wyboru. Będąc już na ścieżce i bezpośrednio jej doświadczając oprócz chwil wzniosłych i radości przeżywamy różne rozterki, czujemy się samotni, mamy wątpliwości, jesteśmy znużeni i zniechęceni - słowem przeżywamy kryzys.

Inicjacja Białego Łabędzia.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-10-26 00:03
Różokrzyżową inicjację otrzymałem pół roku od zostania Neofitą - czyli nie byłem jeszcze formalnie członkiem Zakonu. Inicjację "Białego Łabędzia" od bogini Saraswati otrzymałem po upływie 6 miesięcy od pierwszej inicjacji w Świątyni.

Mistrzowie i przewodnicy duchowi.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-10-11 13:49
Mistrzowie i przewodnicy duchowi to osoby fizyczne lub byty czysto duchowe, które spotkać można na ścieżkach rozwoju duchowego. Ich naturę odbieramy zazwyczaj podobnie do aniołów i archaniołów, ale w gruncie rzeczy nie są z nimi tożsame i nie mają podobnych celów.

Buddyzm tybetański.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-09-19 09:53
Podróż duchowa zazwyczaj nie wiedzie prostą ścieżką. Idziemy co prawda w konkretnym kierunku, ale przecież na całej trasie dostrzegamy wielkie piękno - dla niego często decydujemy się na wolniejszą podróż. Taką przygodą był dla mnie buddyzm tybetański Karma Kagyu, którym zainteresowałem się w czasach, gdy już wiedziałem, czego tak na prawdę szukam...