Karma Yonten Gyamtso


Ocean Właściwości Buddy

Duchowa Ścieżka

Droga rozwoju duchowego to w sumie ciąg zdarzeń i przeżyć jakie nam się przytrafiają w życiu, a które nas kształtują. Czasami dzieje się to subtelnie, a czasami w sposób spektakularny.

Ho'oponopono: magia przebaczenia.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2019-09-24 21:11
Ho'oponopono to hawajska metoda uzdrawiania ciała i duszy poprzez oczyszczenie naszych powiązań i doświadczeń z negatywnych, nieharmonijnych energii. Przywrócenie harmonii odbywa się poprzez przeprosiny, wybaczenie, wdzięczność i Miłość względem wszystkiego i wszystkich - a przede wszystkim wobec samego siebie.

Idea "przywracania równowagi" nabiera szczególnego znaczenia i wymowy w czasie równonocy jesiennej. Święto Mabon jest to moment "powrotu do równowagi" - dzień zrównuje się z nocą, kończy się lato i zaczyna jesień. Dobry czas dla podsumowań - albo zebraliśmy już plony, albo je właśnie zbieramy, podliczamy ile zyskaliśmy, lub może straciliśmy. Dokonujemy takiego rachunku sumienia po którym mamy świadomość naszej kondycji. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak, to dobry moment aby spróbować coś poprawić. Wydaje się, że doskonale w ten czas wpisuje się Ho'oponopono.

A.M.O.R.C. a hermetyczna magia

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2019-05-08 20:38
Studia w ramach A.M.O.R.C. dają wiele inspiracji i są bardzo silnie ukierunkowane na duchowość. Jest ona przeżywana w bardzo mistyczny sposób - wypełniony kontemplacją i poszukiwaniem wewnętrznego spokoju. Nastawienie to określane jest często jako "ścieżka serca".

Rok 2018 - podsumowanie

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2019-01-01 21:20
Początek roku to tradycyjny czas Noworocznych życzeń - tak więc wszystkim składam życzenia pomyślności w Nowym Roku 2019! Jednocześnie to też czas podsumowań, pożegnania się z tym co minęło i oczywiście podejmowania zobowiązań - choć to ostatnie to podobno nie najlepszy pomysł...

Radiestezja hermetyczna

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-12-20 10:16
W połowie 2010 roku do Polskiej Administracji A.M.O.R.C. zwróciła się grupa radiestetów nazywająca się Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii "NON PROFIT" oferująca przekazanie w depozyt (?) pewnej technologii. Dostałem polecenie nawiązania kontaktu z przedstawicielem RSSE i wyjaśnienie tematu.

Wytrwałość na ścieżce

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2018-12-03 09:18
Wybierając jakąś ścieżkę rozwoju duchowego dokonujemy, świadomie lub nie, jakiegoś wyboru. Będąc już na ścieżce i bezpośrednio jej doświadczając oprócz chwil wzniosłych i radości przeżywamy różne rozterki, czujemy się samotni, mamy wątpliwości, jesteśmy znużeni i zniechęceni - słowem przeżywamy kryzys.