Karma Yonten Gyamtso


Ocean Właściwości Buddy

Ocean Właściwości Buddy

Karma Yonten Gyamtso to moje tybetańskie imię i oznacza "Ocean Właściwości Buddy". Odkąd sięgam pamięcią to fascynowała mnie każda wzmianka o różokrzyżowcach, ich działalności i tajemnicach, i choć moje życie biegło różnymi kolejami, to różokrzyżowa wizja zdominowała w końcu moje życie. Chciałbym pokazać jak wygląda różokrzyżowa ścieżka, jak wygląda moja droga - przede wszystkim dla tych, co szukają, ale i dla tych, którzy już znaleźli.

Ho'oponopono: magia przebaczenia.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2019-09-24 21:11
Ho'oponopono to hawajska metoda uzdrawiania ciała i duszy poprzez oczyszczenie naszych powiązań i doświadczeń z negatywnych, nieharmonijnych energii. Przywrócenie harmonii odbywa się poprzez przeprosiny, wybaczenie, wdzięczność i Miłość względem wszystkiego i wszystkich - a przede wszystkim wobec samego siebie.

Idea "przywracania równowagi" nabiera szczególnego znaczenia i wymowy w czasie równonocy jesiennej. Święto Mabon jest to moment "powrotu do równowagi" - dzień zrównuje się z nocą, kończy się lato i zaczyna jesień. Dobry czas dla podsumowań - albo zebraliśmy już plony, albo je właśnie zbieramy, podliczamy ile zyskaliśmy, lub może straciliśmy. Dokonujemy takiego rachunku sumienia po którym mamy świadomość naszej kondycji. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak, to dobry moment aby spróbować coś poprawić. Wydaje się, że doskonale w ten czas wpisuje się Ho'oponopono.

Mistrz w poszukiwaniu Prawdy.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2019-09-17 15:43
"Zadaniem mistrza jest utrwalenie w sobie osiągniętego światła wewnętrznego, a także zjednoczenie swej woli z wolą boską, aby każdy, kto się z nim zetknie, doświadczał na sobie potężny wpływ jego doskonałej osoby, i sam stawał się lepszy, czystszy, doskonalszy i mądrzejszy (rozpowszechnianie światła)." //Hermetyzm - Tajemna filozofia Egipcjan, Dymitr W Stranden//