Karma Yonten Gyamtso


Ocean Właściwości Buddy

Ocean Właściwości Buddy

Karma Yonten Gyamtso to moje tybetańskie imię i oznacza "Ocean Właściwości Buddy". Odkąd sięgam pamięcią to fascynowała mnie każda wzmianka o różokrzyżowcach, ich działalności i tajemnicach, i choć moje życie biegło różnymi kolejami, to różokrzyżowa wizja zdominowała w końcu moje życie. Chciałbym pokazać jak wygląda różokrzyżowa ścieżka, jak wygląda moja droga - przede wszystkim dla tych, co szukają, ale i dla tych, którzy już znaleźli.

Członkostwo w Zakonie A.M.O.R.C.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2020-06-26 16:53
Prowadząc tego bloga otwarcie informuję, że jestem członkiem Zakonu A.M.O.R.C., a nawet jego oficerem, jednak wszystko co tu umieszczam to moje prywatne myśli i opinie. Nie oddają one stanowiska, czy poglądów A.M.O.R.C., ani nawet innych jego członków. Czasami jednak moja rola i relacja do Zakonu A.M.O.R.C. bywa dość opacznie rozumiana.

Przede wszystkim zdaję sobie sprawę, że nie jestem traktowany jako "zwykły" członek Zakonu. Oczywiście to mile łechce moje ego, ale z drugiej strony mam świadomość pewnego rodzaju odpowiedzialności z tym związanej. Prowadzenie tego serwisu to w pewnym zakresie świadectwo jakie wystawiam Zakonowi, również pewnego rodzaju promocja dla tej organizacji, i w związku z tym muszę ważyć moje słowa, sposób w jaki się wypowiadam. Takie zachowanie jest to jednak wbrew mojej naturze - nie zwykłem cenzurować własnych myśli i słów jakie wypowiadam. Dlatego może się zdarzyć, że powiem (napiszę!) coś, co nie wszystkim się spodoba.

Życiowe trudności.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2020-06-26 16:48
Każdy człowiek przeżywa ciężkie chwile - to one są najlepszą szkołą dla naszego ducha. Nie ma znaczenia nasz status, nasze aspiracje czy nasz poziom rozwoju. Zawsze istnieje dziedzina życia, która sprawia nam trudności.