Karma Yonten Gyamtso


Ocean Właściwości Buddy

Ocean Właściwości Buddy

Karma Yonten Gyamtso to moje tybetańskie imię i oznacza "Ocean Właściwości Buddy". Odkąd sięgam pamięcią to fascynowała mnie każda wzmianka o różokrzyżowcach, ich działalności i tajemnicach, i choć moje życie biegło różnymi kolejami, to różokrzyżowa wizja zdominowała w końcu moje życie. Chciałbym pokazać jak wygląda różokrzyżowa ścieżka, jak wygląda moja droga - przede wszystkim dla tych, co szukają, ale i dla tych, którzy już znaleźli.

Ścieżki Wschodu i Zachodu.

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2020-11-10 11:22
Wchodząc na ścieżkę duchowego rozwoju zazwyczaj rozpoczynamy od poszukiwania samej ścieżki - takiej, która będzie dla nas "właściwa", najkorzystniejsza, najlepsza. Dość szybko orientujemy się, że niektóre z dróg wyglądają dla nas co najmniej dziwnie i nie każda jest akceptowalna dla nas.

"I ujrzałem na prawej ręce Zasiadającego na tronie
księgę zapisaną wewnątrz i na odwrocie
zapieczętowaną na siedem pieczęci."
Ap 5:1

"I usłyszałem liczbę opieczętowanych:
sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych
ze wszystkich pokoleń synów Izraela."
Ap 7:4

Wyższa świadomość (cz.III).

przez Karma Yonten Gyamtso — ostatnio zmodyfikowane 2020-08-13 11:39
Pięć poziomów świadomości, jakie obserwujemy w otaczającym nas świecie, wyznacza kierunek w jakim się ona rozwija. Czy na podstawie tej obserwacji można wyciągnąć już jakieś wnioski na temat jaki będzie następny etap tego rozwoju? No i oczywiście, czy widać już jakieś oznaki kolejnych etapów?